Keukensets, Ontwerp, 100 stuks per maand

  • Aanbieding
    17984642
  • Datum
    2018-05-22
  • Geldig tot:
    2018-11-18

Product

Type Keukensets
Herkomst Roemenië
Stijl Ontwerp
Type hoofdmateriaal Europees loofhout
Hoofdmateriaal Beuken

Specificaties

Volume 100 stuks per maand

Prijs & voorwaarden

Prijs Prijs aanvraag
Leveringstermijn Leverbaar op bestelling, levertijd binnen 30 dagen
Verkoopt aan: Roemenië

Verkoper

By registering you agree to our Algemene voorwaarden